#0243 F1901011

VENTS Ventilátor axiálny - 125 MAV

31,07 €
25,89 € bez DPH
S DPH
VENTS Ventilátor axiálny - 125MAV. Axiálny domový ventilátor s automatickou žalúziou a ťahovým vypínačom, 230 V AC, ø125 mm, 185 m³/h
F1902015
2 dni
Množstvo

  Available:  2 dni
VENTS
 • Opýtať sa 
 • Otázka na produkt

  VENTS Ventilátor axiálny - 125 MAV

  * Povinné polia!

  Odpovieme Vám čo najskôr, spravidla v priebehu pár hodín.

  Súhlasím so spracovaním osobných dát (čítať)

  Zavrieť

  Popis produktu
  • Automatická žalúzia pre zabránenie spätného prúdenia vzduchu,
  • vyústenie dlhé iba 60 mm, vďaka čomu je možné ventilátor namontovať aj do podhľadu s obmedzeným priestorom.

   

  POUŽITIE

  Plastové axiálne nástenné ventilátory typovej rady MA sa používajú na odvetrávanie kuchýň, kúpeľní, toaliet, obchodov, kancelárií, reštaurácií a iných bytových alebo nebytových priestorov. Vzhľadom k svojím technickým parametrom sa odporúča ventilátory používať v kombinácií s kratším vzduchotechnickým potrubím, poprípade k odsávaniu priamo cez stenu.

   

  DIZAJN

  Kryt a vrtuľa ventilátorov je vyrobená z vysoko kvalitného ABS plastu odolnému voči UV žiareniu. Tvar vrtule zaisťuje efektívnosť a trvácnosť ventilátorov.

   

  MOTOR

  Ventilátory sú vybavené spoľahlivým motorom s klznými ložiskami. V prípade montáže do stropu alebo pri využívaní ventilátora k nepretržitej dlhodobej prevádzke odporúčame použitie ventilátora s označením "L" vybaveného guličkovými ložiskami. Všetky motory sú vybavené tepelnou poistkou.

   

  OVLADANIE

  Ventilátory sa môžu ovládať pomocou samostatného vypínača alebo môžu byť zapojené paralelne s osvetlením. modely s označením "V" sa ovládajú pomocou ťahového vypínača. Modely označené "T" sú vybavené časovým spínačom  s nastaviteľným dobehom v rozsahu od 2 do 30 minút. Hygrostat "H" umožňuje nastavenie hranice vlhkosti vzduchu, pri ktorej sa má ventilátor zapnúť, v rozsahu od 60 do 90%. Ventilátory s pohybovým senzorom sú zase označené písmenom "P".

   

  MONTÁŽ

  Ventilátory sa montujú na stenu do okrúhleho potrubia alebo priamo do ventilačnej šachty. Ventilátory je možné umiestniť aj na strop, ak je použitý typ  s guličkovými ložiskami. Skrutky a hmoždinky potrebné pre montáž sú súčasťou balenia.

  Technická špecifikácia
  Priemer:ø125 mm

  Prietok vzduchu:185 m³/h
  Napájanie:230 V AC

  Výkon:22 W
  Prúd:0,1 A

  Otáčky:2400 otč./min
  Hlučnosť:35 dBA

  Krytie:IP 24
  Farba:biela

  F1902015

  Tabuľka dát

  Merná jednotka
  ks
  Balenie
  8 ks

  Súvisiace produkty

  (16 other products in the same category)

  • Registrácia

  Zaregistrovať nový účet

  Už máte účet?
  Prihlásiť sa - Resetovať heslo
  shopping_cart